Intra Pe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Intra Pe

Noul Site www.Cs3.ro
 
AcasaetcUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclam pe Monkey

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
LIghT
Spectator
Spectator
LIghT


Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/07/2008

Reclam pe Monkey Empty
MesajSubiect: Reclam pe Monkey   Reclam pe Monkey Icon_minitimeMier Aug 06, 2008 3:20 pm

Sal sunt LIght si vreu si io sa il reclam pe monkey..jucam pe d2 la care eu aveam 1 scor bunicel si monkey mi-a facut poze cu admin_ss si nu mi le-a cerut..intre timp imi cazuse netu si monkey mi-a dat banip!! cand am intrat ma rugam de el sa treaca spec sa ii dau pozele si pe el il durea in _|_ Wink pana la urma a trecut spec i-am dat pozele si sa comvins k nu am nik...!!! cheers CRS AR TRB SA AFCI CV IN LEGATURA CU ASTA dupa cum vezi in ultimul timp monkey are cam multe reclamatii...dc nu face asta Shock,kaka,go_play_the_game,etc//
Sus In jos
Cristyna*
Spectator
Spectator



Mesaje : 23
Data de înscriere : 24/07/2008
Varsta : 33

Reclam pe Monkey Empty
MesajSubiect: Re: Reclam pe Monkey   Reclam pe Monkey Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 12:27 pm

As vrea sa mai zic ceva ... Monkey de multe ori da rr dupa prima runda cum trebe... si daca te ia cineva mai dai un rr cateodata faci asa nu mereu... incearca sa nu o mai faci

asta e inca o reclamatie !!!
Sus In jos
Shock
Spectator
Spectator



Mesaje : 13
Data de înscriere : 22/07/2008

Reclam pe Monkey Empty
MesajSubiect: Re: Reclam pe Monkey   Reclam pe Monkey Icon_minitimeJoi Aug 07, 2008 4:31 pm

Light , monkey nu avea de unde sa stie ca tia cazut tie netul si lasa ip-ul ca sa iti scoatem banul , daca tot ai ban...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclam pe Monkey Empty
MesajSubiect: Re: Reclam pe Monkey   Reclam pe Monkey Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclam pe Monkey
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclam pe MonKeY
» Reclam pe mE.
» Reclam pe vidoq
» Monkey vai de cea ce stie ....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Intra Pe :: Cererri & Reclamati :: Reclama un admin/helper !!!-
Mergi direct la: