Intra Pe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Intra Pe

Noul Site www.Cs3.ro
 
AcasaetcUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 o revenire in clubul adminilor :D

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
RoBy0o7
Spectator
Spectator
RoBy0o7


Mesaje : 2
Data de înscriere : 25/07/2008
Localizare : 10 mii si zic :X:X:X

o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: o revenire in clubul adminilor :D   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 11:36 pm

seara 4 wall .... as dori si eu un admin cu toate ca in ultimele luni nu m-=ati vazut pe server dar stie cRs* f bine ca am fost cu bac-ul .... in fine sper sa imi recuperez si eu adminul.. daca se poate si are bunavointza cRs* Multumesc WALL X::X:X
Sus In jos
nYx aIeDo
Spectator
Spectator
nYx aIeDo


Mesaje : 57
Data de înscriere : 22/07/2008
Varsta : 32

o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: Re: o revenire in clubul adminilor :D   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 1:17 pm

PRO:X:X PT fratzika :X:X ....da cred ca ai ghinion Smile) ca cRs e plecat din tara Smile)) la Nemtia Smile)) GHINION Sad daOricum PRO!! :X Razz Razz cheers cheers
Sus In jos
go_play_the_game
Spectator
Spectator
go_play_the_game


Mesaje : 4
Data de înscriere : 23/07/2008

o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: ;)   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 3:08 pm

hai si de la mn 1 PRO asa k ai mai fost admin acuma ramane la aprecierea lu crs Very Happy
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 91
Data de înscriere : 17/07/2008
Varsta : 36
Localizare : Pe LA nOi Prin TaRa ?

o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: Re: o revenire in clubul adminilor :D   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 10:47 am

Traiasca netul .....
Si plecat si aksa net se gaseste pe ori unde vrei ...
Dar cand va juca pe server cat de cat sa se vada evolutia lui la ore si la tot ce tine de serevr atunci o sa mai vorbim ...

El pe serv nu are ore nici pt un nr macar ...

Previous Rank: 8,668
Skill: 9339.25
Previous Skill: 9001.97
Games: 203
Rounds: 2,705
Maps: 37
Awards: 46
Kicked: 0
Banned: 0
Connects: 221

Online Time: 38:01:58
Sus In jos
https://fragx3.forumgratuit.ro
nYx aIeDo
Spectator
Spectator
nYx aIeDo


Mesaje : 57
Data de înscriere : 22/07/2008
Varsta : 32

o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: Re: o revenire in clubul adminilor :D   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 2:22 pm

crs...totushi eu cred ca merita daca ai uitat ....el a JUCAT PE SRV F F F MULT!! avea admin...da tie ti sa urcat la cap...pt orice .....comentezi mie miai ras adminu ca am zis bag pl in filmele tale....puteai pt un timp sa il micsorezi!!!!! in fine....... chiar nu`s de ce nu ii dai si lui admin sau ce vrea omu .....in fine.....
Sus In jos
RoBy0o7
Spectator
Spectator
RoBy0o7


Mesaje : 2
Data de înscriere : 25/07/2008
Localizare : 10 mii si zic :X:X:X

o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: Re: o revenire in clubul adminilor :D   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 4:14 pm

cRs* io zic ca am vb cu tine si ai zis inainte ca nu o sa il scoti ... in fine asta e problema ta daca mai imi dai admin sau nu io zic ca am facut cam tpotul regulamentar adik cand nu jok sa anunt sa nu mi se scoata adminu ( cu toate asta tot am ramas fara el ) si sincer ... nu ma mira de ce nu mai jopaka lumea asa cum juca inainte pe srv Neutral asta e ... faci cum crezi ca iti este mai bine
Sus In jos
MonKeY
Spectator
Spectator
MonKeY


Mesaje : 43
Data de înscriere : 22/07/2008

o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: Re: o revenire in clubul adminilor :D   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitimeVin Aug 01, 2008 4:29 pm

eu ash fi de acord Smile acum faci cum vrei..ca noi nu mai avem treaba cu svu'..ca ne'am facut propriile reguli Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





o revenire in clubul adminilor :D Empty
MesajSubiect: Re: o revenire in clubul adminilor :D   o revenire in clubul adminilor :D Icon_minitime

Sus In jos
 
o revenire in clubul adminilor :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [ReVeNiRe]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Intra Pe :: Cererri & Reclamati :: Cerere pentru a deveni admin/helper pe server !!!-
Mergi direct la: