Intra Pe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Intra Pe

Noul Site www.Cs3.ro
 
AcasaetcUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ms mult crs pt ban

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
wEsT
Spectator
Spectator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 24/07/2008

ms mult crs pt ban Empty
MesajSubiect: ms mult crs pt ban   ms mult crs pt ban Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 1:56 pm

deci CRS* pt ce ban ...

1 ..te-am intrebat doar pe tine dak se acepta cererea
2..imi dai gag aiurea
3..este o eroare de la svr ne scoate pe majoritatea afara dupa ce intru la loc
4..primesc ban
5..zi si mie pls pt ce ban?


astept raspunsu tau si dak vrei sa scoti banu ip meu este 89.122.2.13 ms mult esti un scump pe bune vb ...... What a Face
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 91
Data de înscriere : 17/07/2008
Varsta : 36
Localizare : Pe LA nOi Prin TaRa ?

ms mult crs pt ban Empty
MesajSubiect: Re: ms mult crs pt ban   ms mult crs pt ban Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 2:03 pm

Ai Luat ban ca sa inveti ca intrebarile despre admin pe server sunt strict interzise .. aveai ceva de intrebat intrai pe forum si vedeai ....
Si + de asta ai dat retry la gag ...... Si gag luasei ca sa nu ma mai intrebi inca 1 data ca'ti dadeam direct ban ...
Asha tiam dat gag ca sa nu ma mai poti intreba ca sa ei ban ... dar u ai dat retry ....


Banul se va scoate singur pt ca este pe timp
Sus In jos
https://fragx3.forumgratuit.ro
wEsT
Spectator
Spectator



Mesaje : 3
Data de înscriere : 24/07/2008

ms mult crs pt ban Empty
MesajSubiect: Re: ms mult crs pt ban   ms mult crs pt ban Icon_minitimeVin Iul 25, 2008 2:14 pm

crs intelege si tu nu am dat retry m-a scos afara ai vazut si tu k atunci cam pe majoritatea nea scos afara din cauza svr crezi k nu stiu si eu k dupa gag ..Llama = banu poate fi si permanent nu eram nebun sa dau retry iti garantez .

dar lasa ms mult pt ban am vrut sa joc numai pe acest svr dar vad k uni adm te umilesc si in fata dar asta este...
Sus In jos
MonKeY
Spectator
Spectator
MonKeY


Mesaje : 43
Data de înscriere : 22/07/2008

ms mult crs pt ban Empty
MesajSubiect: Re: ms mult crs pt ban   ms mult crs pt ban Icon_minitimeSam Iul 26, 2008 1:06 am

west tata..DRUM BUN SI FLORI IN CARUTZA (nu sunt sigur daca exista vorba asta :-?)..frate..de unde vroiai sa stie crs ca tu n'ai dat llama..cand scrie llama has left..si dupa aia scrie llama has joined..


lasa ca nu mori tu cu un mic ban :-j..astepti oleaca si iti iese banu' singur Smile

agitati mai sunteti mah..
Sus In jos
Continut sponsorizat





ms mult crs pt ban Empty
MesajSubiect: Re: ms mult crs pt ban   ms mult crs pt ban Icon_minitime

Sus In jos
 
ms mult crs pt ban
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Intra Pe :: Ban/Unban :: Cerere pentru unban !!!-
Mergi direct la: