Intra Pe
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Intra Pe

Noul Site www.Cs3.ro
 
AcasaetcUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Tag-uri si restu

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Raluk
Spectator
Spectator



Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 12:57 pm

Deci am citit regulile si nu sunt de acord decat cu un sg lucru. Noi ne-am chinuit data trecuta cu poll-uri si alte sa fie introdusa regula "no clan tag , no caractere speciale ( mai mult de 2)" si acum vad k nu e trecuta la reguli playeri.Pai cum dmnz sa ma asculte pe mine dak nu o au k regula trecuta.
Cer sa fie bagata inapoi regula pt k multi nu o stiu si asta inseamna k ne-am chinuit degeaba atunci Cristi, si k ne-am certat cu toti fara rost.
Sus In jos
Raluk
Spectator
Spectator



Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 12:59 pm

Pt cei care nu ma stiu, Eu sunt Raluk !
Sus In jos
Raluk
Spectator
Spectator



Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 1:06 pm

Inca 1 lucru. Eu mi-am dat ban pe srv pana e introdusa regula inapoi.Eu nu m-am certat cu mai mult de juma de srv pt ea k acum sa fie scoasa .Era oare cum o armonie, acum nu mai e nimik.Cristi cand pui srv iar pe picioare cheama-ma k m-am saturat sa ma cert si sa vb degeaba, fara sa ma asculte 1.
Sus In jos
MonKeY
Spectator
Spectator
MonKeY


Mesaje : 43
Data de înscriere : 22/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 1:46 pm

raluk..puteai sa pui totu' intr'un thread..nu 3 ~X(.. si..sa stii ca multi au iesit din cauza ca nu ii lasam cu tagu'..si de aia am zis sa lasam tagu'..nu inteleg..unde este problema..pe orice alt server este cu tag si..aici nu se poate..a si..serveru' este pus in picioare Razz si nu vad de ce a trebuit sa te superi Neutral
Sus In jos
StuY
Spectator
Spectator



Mesaje : 2
Data de înscriere : 24/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 7:01 pm

maimutzo ia o banana si taci, daca era sv in picioare era full drq da e cam gol deci lol! lol! lol!
Sus In jos
Raluk
Spectator
Spectator



Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 8:16 pm

Maimutz nu m-am adresat catre tine asa k as prefera sa nu postezi. Sincera sa fiu parerea ta nu conteaza pentru mine. Vrei clan tag ? Foarte bine du-te si te joaca , e sv public nu e sv de war sa se puna clan tag. Nu intele pt ce se joaca cu tag ? sa ne dam mari k suntem in clan. Ies mult mai multe conflicte cand sunt clanuri pe un srv . Clan x nu suporta clan y , hai sa ne certam. Si asa se injura si nu se suporta , si adminii dau ban pt k sunt incompetentzi cei din clan si nu inteleg sa termine. Oricum te-ai uita la situatie tot ies oamenii , fie k sunt banati fie ca ies de buna voie. Asa k nu mai dati vina pe faptul k iese lumea ... iese lumea pe draq , inca o scuza sa faceti srv identic cu alte 1000000.Intotdeauna e bine sa faci o schimbare , nu k romanii : "hai k fac k vecinul k vad k ii merge treaba".
Prin urmare cer sa fie repusa in functiune regula.
Si stiu k in acest moment toti de pe srv ma urati sau ma considerati fitzoasa. Eeee , ca sa vezi , CHIAR SUNT !
Sus In jos
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 91
Data de înscriere : 17/07/2008
Varsta : 36
Localizare : Pe LA nOi Prin TaRa ?

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 8:30 pm

[b][i]Oks eu am renuntat la ea tocmai din motivula sta ma saturasem sa am tot cert cu ei pt tag ... si am ales sa o las balta ca ... ei tot ca ei fac ......

Dar hai sa o mai incercam 1 data sa vedem daca va merge .....

Deci Fara Taguri .....
Sus In jos
https://fragx3.forumgratuit.ro
Raluk
Spectator
Spectator



Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 8:35 pm

si vezi k sunt prea ushoare conditiile de primit admin. macar nu mai da o perioada admine k sunt destui pt moment si oricum multi dintre ei sunt incompetenti.inchide pt moment topicul sa vezi cum mere treaba. eu zic k ce-i prea mult strica.Ajunge cati sunt.Parerea mea
Sus In jos
MonKeY
Spectator
Spectator
MonKeY


Mesaje : 43
Data de înscriere : 22/07/2008

Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitimeJoi Iul 24, 2008 8:58 pm

8-|

mda..deci..iar tre' sa ma cert huh cu ei :-? ?ghini..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Tag-uri si restu Empty
MesajSubiect: Re: Tag-uri si restu   Tag-uri si restu Icon_minitime

Sus In jos
 
Tag-uri si restu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Intra Pe :: Sugestii !!! :: Sugestii Server !!!-
Mergi direct la: